Nasza Firma oferuje możliwość zamawiania u Nas copywritingu. Dostarczane przez Nas teksty, pisane na zamówienie przez najlepszych fachowców z konkretnych dziedzin, niewątpliwie przyczynią się do wzrostu obrotów w handlu, a następnie do pomnożenia zysków. Proponujemy także dłuższą współpracę dla Naszych stałych klientów. Zapewniamy o wysokiej jakości świadczonych przez Nas usług. Uzyskane u Nas teksty, pisane na zamówienie, są w stu procentach oryginalne, na pewno nie będą kopiowane z innych źródeł. Ich unikalność potwierdzą specjalne programy komputerowe.

Oferujemy najlepszej jakości copywriting w Białymstoku. Przyjmujemy oferty na każdą ilość tekstów na zamówienie. Radzimy sobie czasowo nawet z bardzo dużymi zleceniami. Jesteśmy
w stanie pomóc dobrać zleceniodawcy tematykę potrzebnych tekstów, aby odpowiednio pasowały do konkretnej kampanii reklamowej i były w niej jak najbardziej przydatne i pomocne. Zapraszamy do współpracy!

Nasza oferta copywritingu

Teksty reklamowe

Nameing, artykuły prasowe, artykuly sponsorowane, zawartości ulotek, katalogów.

Więcej…

Teksty biznesowe

Listy referencyjne, listy ofert, przemówienia, artykuły prasowe, listy biznesowe.

Więcej…

Teksty pozostałe

Poradniki, instrukcje, ghostwriting, ebooki, teksty artystyczne.

Więcej…

Teksty internetowe

Treści na stronę internetową, teksty SEO, materiały na bloga, teksty aukcji internetowych.

Więcej…

Teksty na zamówienie

Zaprojektujemy hasło dla Twojego produktu, usługi, korporacji.

Więcej…

Teksty okolicznościowe

Przemówienia, toasty, życzenia, mowy weselne i pogrzebowe, teksty kondolencyjne.

Więcej…

Więcej o copywritingu, czyli pisaniu tekstów na zamówienie

Teksy na zamówienie

Ostatnimi czasy pisanie tekstów na zamówienie cieszy się bardzo dużą popularnością. Z takiej możliwości korzysta już coraz więcej firm, instytucji czy osób prywatnych. Zamawiane są głównie teksty reklamowe potrzebne do wypromowania jakiegoś towaru lub usługi. Dobrze napisany artykuł reklamowy może przyczynić się do skutecznie przeprowadzonej kampanii reklamowej, a co za tym idzie, do zwiększenia popytu na konkretny, oferowany towar.

Agencja copywriterska

Jeśli nie masz pomysłu na swoją kampanię reklamową, zgłoś się do Nas. Nasza agencja copywriterska stworzymy coś wyjątkowego, czego najbardziej potrzebuje dziś Twoja firma. Nasi copywriterzy są do Twojej dyspozycji. Teksty na zamówienie, które u Nas otrzymasz sprawią, iż będziesz zadowolony i usatysfakcjonowany z ich jakości i szybkości dostarczenia. Pomogą ci one rozreklamować Twój produkt w sieci i we wszelkiego typu mediach. Znamy potrzeby współczesnego konsumenta, wiemy, jak umiejętnie wpłynąć na jego zachowanie i zmianę decyzji. Dlatego jesteśmy niezawodni w tym, czym się zajmujemy. Potrafimy dobrze i mądrze doradzić i pomóc podjąć odpowiednią dla Ciebie decyzję. Jesteśmy Partnerem, któremu warto zaufać i powierzyć dobro swojej firmy.

Pisanie tekstów na zamówienie

Niełatwo jest stworzyć dobry tekst na zamówienie. Jest to sztuka, którą, jak się zdaje, opanowali jedynie nieliczni. Dlatego warto zainwestować w solidnego i znającego się na rzeczy copywritera. To właśnie on będzie pomysłodawcą i redaktorem naszej kampanii reklamowej. Jako autor tekstów i sloganów reklamowych jest wysoko ceniony we współczesnej branży marketingowo – reklamowej. Dlatego też warto współpracować jedynie z dobrymi copywriterami. Dzięki nim nasze kampanie reklamowe powinny przynosić jak najlepsze owoce, być skuteczne i dotrzeć bez problemu do każdego odbiorcy. Potencjalny klient chętnie sięgnie po dobrze rozreklamowane produkty i usługi. Będzie kojarzył daną rzecz z konkretnym tekstem lub hasłem reklamowym. Chętnie skorzysta z proponowanej oferty. Będzie do niej regularnie powracał.

Co ma wpływ na profesjonalny copywriting?

Pisanie tekstów na zamówienie, czyli tzw. copywriting, ma za zadanie pomóc rozreklamować daną rzecz przy użyciu odpowiednich słów. Bardzo przydatne są tu konkretne umiejętności.

Co ma wpływ na profesjonalny copywriting?
– posługiwanie się poprawną polszczyzną,
– bogate słownictwo,
– umiejętność logicznego myślenia,
– wyciąganie wniosków,
– łączenie przyczyn ze skutkami,
– podstawowa znajomość mechanizmów rządzących na współczesnym rynku,
– znajomość potrzeb konsumentów,
– znajomość sztuki perswazji,
– podstawowa wiedza z zakresu psychologii człowieka,
– pomysłowość,
– oryginalność,
– kreatywność.

Oczywiście takich umiejętności, jakie powinna posiadać osoba profesjonalnie zajmująca się na stałe copywritingiem, można tu wymienić jeszcze o wiele więcej. One wszystkie powinny łączyć się w spójną całość i być pomocne przy napisaniu naprawdę dobrego i solidnego tekstu na zamówienie.

Sprawdź pozostałą ofertę marketingową

Copywriting

Napiszemy wszystko. Od książki, opisy produktów po życzenia noworoczne.

Więcej…

Marketing internetowy

Wypromujemy Twoją firmę w internecie przez szereg działań promocyjnych.

Więcej…

Reklama zewnętrzna

Wykonujemy reklamę zewnętrzną ulotki, plakaty oraz inne projekty graficze.

Więcej…

Tłumaczenia

Wykonujemy tłumaczenia na język angielski, niemiecki, białoruski, rosyjski.

Więcej…