Nasza Firma oferuje szeroką gamę tekstów okolicznościowych na każdą okazję. Są one niepowtarzalne, profesjonalne i dostosowane do konkretnej osoby lub sytuacji. Znajdziecie w nich Państwo to, czego poszukujecie. Na pewno spełnią one Wasze najśmielsze oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy!

Teksty okolicznościowe pisane na zamówienie

Toasty

Wzniesiemy toast razem z Tobą, gdy będziesz to robił z przygotowanym wcześniej przez nas tekstem. Nauczysz się go bez problemu, zaskoczysz publiczność, niejedną osobę wprawisz w zadziwienie… Tak, to może być toast Twojego życia.

Życzenia

Nic tak nie cieszy drugą, nieraz ukochaną osobę, jak dobre życzenia. Ich ułożenie zajmie nam niewiele czasu. Dzięki nim ujrzysz piękny uśmiech na twarzy osoby, do której będą skierowane. Sam się przekonasz, że było warto!

Wystąpienia

Stresujące wystąpienie już od teraz nie musi kojarzyć się tylko i wyłącznie ze strachem, co powiedzieć. Pomożemy, ułożymy, napiszemy treść w zależności od oczekiwań, specyfiki i potrzeb.

Mowy weselne

Nic tak nie cieszy oczu, jak widok zakochanej, pięknej młodej pary. Takich chwil się nie zapomina. Każda mowa weselna na długo pozostanie w pamięci zarówno nowożeńców, jak i zgromadzonych gości. Tu nie ma miejsca na pomyłkę czy małą wpadkę. Przygotujemy mowę profesjonalnie razem z Tobą. Możesz nam zaufać w tej kwestii.

Przemówienia

W naszej ofercie mają Państwo możliwość złożenia zamówienia na konkretne przemówienie potrzebne na bardziej lub mniej wyjątkową okazję. Oferujemy przemówienia zarówno w stylu poważnym, jak i żartobliwym.

Powinszowania

Pomożemy Ci się dobrze przygotować do wygłoszenia powinszowań na ważnym dla Ciebie bankiecie. Odtąd wszelkie gratulacje, ukłony, serdeczności będą ci przychodziły z łatwością. Na pewno będziesz zaskoczony ich efektem.

Mowy pogrzebowe

Na trudne chwile też jesteśmy przygotowani. Będziemy towarzyszyć Ci w nich razem z Tobą. Napiszemy mowę, jakiej potrzebujesz, dostosowując ją do Twoich wytycznych i oczekiwań. Pomożemy Ci w ten sposób pożegnać osobę, która odeszła.

Teksty kondolencyjne

Możesz zamówić u nas tekst kondolencyjny, specjalnie dostosowany do konkretnego zdarzenia lub osoby. Ty dostarczasz nam wybrane przez Ciebie fakty z życia osoby, która odeszła, my zaś dyskretnie zajmujemy się resztą.

Naszą ofertę marketingową uzupełniają

Copywriting

Napiszemy wszystko. Od książki, opisy produktów po życzenia noworoczne.

Więcej…

Marketing internetowy

Wypromujemy Twoją firmę w internecie przez szereg działań promocyjnych.

Więcej…

Reklama zewnętrzna

Wykonujemy reklamę zewnętrzną ulotki, plakaty oraz inne projekty graficze.

Więcej…

Tłumaczenia

Wykonujemy tłumaczenia na język angielski, niemiecki, białoruski, rosyjski.

Więcej…