Nasza oferta copywriterska zawiera pisania wszelkiego rodzaju tekstów. Piszemy poradniki, ebooki, instrukcje do sprzętów i urządzeń, teksty artystyczne. Jeżeli masz zlecenie napisania dowolnego tekstu zgłoś się do nas.

Zapraszamy do współpracy!

Teksty pisane na zamówienie

Instrukcje

Któż z nas nie posiada w swoich szufladach jakichś instrukcji? Tu leży instrukcja obsługi pralki automatycznej, zaś tam obok instrukcja, jak dotrzeć w najbardziej dzikie miejsce Puszczy Białowieskiej…

Jesteśmy w stanie przygotować na zamówienie każdą instrukcję, nawet najbardziej wymagającą, niestandardową i nieprzeciętną. Taką instrukcją zaskoczycie Państwo swoich odbiorców, klientów i każdego, kto w razie potrzeby po nią sięgnie. Prosta, przejrzysta konstrukcja, precyzyjnie przedstawione dane, poprawny i zrozumiały dla odbiorcy język, fachowe porady, pełen profesjonalizm – to możemy zagwarantować w stworzonych przez nas instrukcjach.

Ghostwriting

Zajmujemy się profesjonalnie redagowaniem najróżniejszych opowiadań, artykułów, sprawozdań, tekstów piosenek, książek, które następnie zostaną opublikowane pod imieniem i nazwiskiem zleceniodawcy. Robimy to dyskretnie i szybko. Teksty są dobrej jakości, oryginalne, na wysokim poziomie, poprawne językowo. Piszemy także przemówienia na zlecenia różnym politykom. Tworzymy również im ich autobiografie. Pozostajemy do końca anonimowi, nie rościmy sobie praw do napisanych tekstów.

Teksty artystyczne

Piszemy na zamówienie teksty piosenek, wierszy, prozę, teksty z podziałem na role, scenariusze przedstawień, zabaw zorganizowanych, itp. Stworzymy to, czego potrzebujesz najbardziej. Podejmiemy się każdej tematyki. Dostosujemy formę i tekst do Twoich oczekiwań i potrzeb. Gdy już brakuje Ci pomysłów, możesz liczyć na Naszą pomoc i solidne wsparcie. Chcesz się oświadczyć dziewczynie i brakuje Ci pomysłu? Napiszemy Ci na tą wyjątkową okazję specjalnie dla niej zadedykowany wiersz lub tekst piosenki. Dzięki temu te niesamowite chwile zapamiętacie oboje do końca życia.

Teksty poradników

Już prawie każdy z nas w dzisiejszych czasach korzysta z różnego typu poradników. Coraz chętniej sięgamy po opinie ekspertów w najrozmaitszych dziedzinach wiedzy. Interesują nas zdania autorytetów i ludzi zajmujących się konkretnymi naukami. Oferujemy możliwość zamówienia w Naszej Firmie dowolnego poradnika na ściśle określony temat. Jego przygotowaniem zajmą się nasi najlepsi specjaliści. Zastosujemy wszystkie wymagane wskazówki. Sprawimy, że czytelnik nie będzie mógł się od niego oderwać ani z nim rozstać. Stworzymy każdy poradnik na miarę XXI wieku. Żadna dziedzina ani branża nie jest nam obca.

Naszą ofertę marketingową uzupełniają

Copywriting

Napiszemy wszystko. Od książki, opisy produktów po życzenia noworoczne.

Więcej…

Marketing internetowy

Wypromujemy Twoją firmę w internecie przez szereg działań promocyjnych.

Więcej…

Reklama zewnętrzna

Wykonujemy reklamę zewnętrzną ulotki, plakaty oraz inne projekty graficze.

Więcej…

Tłumaczenia

Wykonujemy tłumaczenia na język angielski, niemiecki, białoruski, rosyjski.

Więcej…