Dobre tłumaczenie to rzetelny przekaz zamieszczonej w tekście informacji. W dzisiejszych czasach nie wystarczy już kierowanie konkretnej oferty tylko na polski rynek. Świat biznesu i handlu staje się coraz większy i szerszy, głównie poprzez nowe alternatywy i różne możliwości, jakie za sobą niesie nieustanny rozwój. Dlatego też wiele ofert usług i konkretnych produktów tłumaczonych jest dzisiaj na wiele języków obcych. Ma to za zadanie ułatwić dotarcie wielu atrakcyjnych propozycji na zagraniczne rynki zbytu. Zajmujemy się tłumaczeniem tekstów z języka polskiego na różne języki obce. Jesteśmy w stanie także przetłumaczyć obcojęzyczny tekst lub ulotkę na język polski. Warto skorzystać już teraz z takiej opcji, gdy mamy dość poważne i konkretne własne plany biznesowe. Głos współczesnego handlu to głos języków obcych. Poradzimy sobie z przetłumaczeniem nawet najbardziej zawiłych i specjalistycznych tekstów.

Biuro tłumaczeń - Na jakie języki tłumaczymy?

Białoruski

Tłumaczenia na język białoruski.

Więcej…

Angielski

Tłumaczenia na język angielski.

Więcej…

Niemiecki

Tłumaczenia na język niemiecki.

Więcej…

Rosyjski

Tłumaczenia na język rosyjski.

Więcej…

Jak pracuje nasze biuro tłumaczeń w Białymstoku?

Jak wygląda dobre tłumaczenie tekstu?

Po ukończonej pracy tłumacza danym tekstem zajmie się korektor, aby dodatkowo wyłapać i rzetelnie poprawić ewentualne niedociągnięcia. Możemy w tym samym czasie jednocześnie tłumaczyć jeden tekst na kilka – wskazanych przez Zleceniodawcę – języków obcych. Wywiązujemy się z ustalanych wcześniej terminów. Mogą być Państwo pewni wysokiej jakości świadczonych usług, wykwalifikowanych osób, które zajmują się klientem od początku do końca realizowania zlecenia. W czasie trwania tłumaczenia możliwy i zalecany jest kontakt osobisty, mailowy lub telefoniczny w celu korygowania i wyjaśniania ewentualnych wątpliwości i niejasności. Tłumaczony tekst można odebrać w całości, gdy będzie już gotowy lub – na specjalne życzenie klienta – można go otrzymywać we wskazanych wcześniej i wyeksponowanych fragmentach typu rozdział, paragraf, itp.

Nasze tłumaczenia na pewno spełnią Państwa oczekiwania. Zaskoczą precyzją i wielką uważnością osób je wykonujących. Wielu Naszych klientów regularnie do Nas powraca. Ich zadowolenie z Naszych usług jest dla Nas największą satysfakcją i prawdziwą nagrodą. Chętnie polecają Naszą Firmę swoim znajomym, dzieląc się przy tym własnym doświadczeniem współpracy z Nami. Nasi pracownicy z oddaniem i zaangażowaniem pochylą się nad każdym Zleceniodawcą, a profesjonalne tłumaczenie różnorodnych tekstów będzie Naszą wspólną przygodą.

Naszą ofertę marketingową uzupełniają

Copywriting

Napiszemy wszystko. Od książki, opisy produktów po życzenia noworoczne.

Więcej…

Marketing internetowy

Wypromujemy Twoją firmę w internecie przez szereg działań promocyjnych.

Więcej…

Reklama zewnętrzna

Wykonujemy reklamę zewnętrzną ulotki, plakaty oraz inne projekty graficze.

Więcej…

Tłumaczenia

Wykonujemy tłumaczenia na język angielski, niemiecki, białoruski, rosyjski.

Więcej…