Jesteśmy prężnie działającą i nieustannie rozwijającą się firmą o nazwie ArtDot. Już niedługo będziemy obchodzić i świętować dziesięciolecie Naszego istnienia. I to właśnie na dziesiąte urodziny ArtDot postanowił jeszcze bardziej poszerzyć i uatrakcyjnić swoją ofertę, aby każdy klient mógł znaleźć w niej to, czego aktualnie poszukuje i potrzebuje.

Czym się zajmujemy?

Pozycjonowanie
Strony i Sklepy Internetowe
Marketing Internetowy

ArtDot jest firmą zajmującą się tworzeniem stron internetowych oraz marketingiem internetowym. Świadczymy wszelkie usługi związane z Internetem. Tworzymy reklamy w każdej możliwej postaci. Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe. Współpracujemy z licznymi firmami na białostockim i ogólnopolskim rynku, wykonując dla nich konkretne zlecenia.

Dlaczego warto z nami współpracować ?

O Nas mówi się i pisze tylko dobrze. Sami nie potrzebujemy reklamy, ale możemy pomóc ją przeprowadzić innym. Chętnie dzielimy się Naszymi umiejętnościami i bogatym, cennym doświadczeniem. Z uzyskiwanych na bieżąco informacji zwrotnych wiemy, że Nasi klienci są zadowoleni z usług, które oferujemy oraz usatysfakcjonowani ze współpracy z ArtDot, dlatego chętnie do Nas powracają. Dbamy i troszczymy się o dobre relacje z każdym Naszym Zleceniodawcą. Nasi pracownicy i koordynatorzy zajmujący się danymi zleceniami, dysponują nie tylko czasem, ale i także odpowiednimi umiejętnościami, niezbędnymi w tej dziedzinie. Utrzymują stały kontakt z klientem od początku aż do końca realizowania konkretnej oferty.