Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości usługi hostingowe, wraz z całą infrastrukturą, niezbędną do prowadzenia serwisów internetowych. Klienci mają możliwość utrzymania na naszych serwerach serwisów internetowych, portali internetowych oraz dużych sklepów internetowych. Umożliwiamy możliwość utrzymania oraz rejestracji domen internetowych wraz z usługami hostingowymi. Oferujemy Naszym partnerom całą gamę różnorodnych domen do wyboru – od tych najbardziej znanych rozszerzeń globalnych, poprzez narodowe, aż do regionalnych.

Co możemy zaoferować?

E-mail

Własna poczta firmowej na własnym hostingu, pod firmowym adresem domenowym.

Więcej…

Domeny

Oferujemy domeny z końcówkami .pl, .com, .net i lokalnymi w atrakcyjnych cenach.

Więcej…

Hosting i Serwery

Utrzymamy Twoją stronę internetową, sklep, portal na naszych serwerach, byś cieszył się niezawodnym działaniem.

Więcej…

Administracja

Zaopiekujemy się i skonfigurujemy Twoją stronę internetową, aby działała szybko, stabilnie i pewnie.

Więcej…

Co warto wiedzieć o domenach i hostingu stron internetowych?

Dobry i tani hosting stron internetowych

Naszym klientom zapewniamy odpowiednie plany hostingowe, których zadaniem będzie łatwe przedstawienie odpowiedniego rozwiązania, dostosowanego do indywidualnych potrzeb konkretnych osób lub firm, niezależnie od tego, czy będzie to wykonanie prostej wizytówki, czy też o wiele bardziej skomplikowanego serwisu. Oferowany przez Nas hosting jest bardzo stabilny. Każdy z serwisów pracuje we własnym środowisku, co zapobiega różnym niechcianym awariom. Zapewniamy bardzo wysoką wydajność, nawet kilkukrotnie większą w porównaniu z wersją standardową. I co jest najważniejsze, Nasz hosting jest bezpieczny. Klienci mogą być spokojni i pewni całkowitego bezpieczeństwa swoich danych.

Ponadto niezawodność to największy atut Naszego hostingu. Bezproblemowo znosi on nawet duże skoki w odwiedzalności umieszczonych na nim serwisów, co ma szczególne znaczenie przy prowadzeniu dość dużych kampanii marketingowych.

Firmowa poczta email na własnym serwerze

Oferujemy Państwu nowoczesną i niezawodną pocztę elektroniczną, z której każdy będzie na pewno zadowolony. Koniec z uciążliwymi reklamami i z niechcianymi, niepotrzebnymi wiadomościami. Zapomnisz o istnieniu spamu. Nasza poczta e-mail spełni oczekiwania zarówno zwykłych, codziennych użytkowników poczty, jak i nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze skrzynki pocztowe zapewniają bardzo szeroki zakres wielu funkcji. Szczególnie chcieliśmy zwrócić tu uwagę na aliasy, przekierowania, skrzynki w wielu domenach oraz na autoresponder z filtrowaniem wiadomości. Zapewniamy dostęp do poczty, naszych kontaktów, kalendarzy czy listy zadań na tabletach i telefonach komórkowych. Oferujemy możliwość wymiany i przechowywania plików prywatnych i firmowych. Nasza poczta e-mail zapewnia użytkownikom stały dostęp do swoich zawsze aktualnych plików z dowolnego miejsca ze swojego komputera stacjonarnego, jak i z urządzeń mobilnych.