Dzięki współpracy z Nami Nasi klienci otrzymują możliwość zarejestrowania nowych domen oraz mogą dokonywać ich transferu od innego dostawcy. Oferujemy Naszym partnerom całą gamę różnorodnych domen do wyboru – od tych najbardziej znanych rozszerzeń globalnych ( com, net, org, co), poprzez narodowe ( pl, com.pl), aż do regionalnych. Naszym klientem oferujemy również certyfikaty SSL w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do stałej współpracy z Nami zarówno większe przedsiębiorstwa, jak i małe firmy, a także osoby prywatne.

Domeny internetowe - Co warto wiedzieć ?

Co to jest domena internetowa?

Mówiąc najprostszymi słowami, domena jest to unikalna nazwa, pod którą będziemy rozpoznawalni, prezentując własną stronę www. Dlatego też nazwę domeny należy wcześniej bardzo dokładnie przemyśleć i głębiej się nad nią zastanowić przed dokonaniem zakupu, gdyż to właśnie nazwa naszej domeny będzie nas reprezentować zarówno w świecie rzeczywistym, jak i w wirtualnym. Domena internetowa zbudowana jest z dwóch części: pierwsza z nich – to nazwa główna, druga zaś – to rozszerzenie. Ten ciąg słów/nazw zakończony jest stałym sufiksem. Zawsze wtedy, kiedy planujemy utworzenie strony internetowej dla siebie lub dla swojej firmy, będziemy potrzebować domeny internetowej.Niewątpliwie domena jest podstawą naszej internetowej tożsamości, bez której bardzo trudno byłoby nam zaistnieć i poruszać się w wirtualnym świecie. Domena jest elementem adresu internetowego, który kieruje zainteresowanych internautów na wybraną i poszukiwaną stronę internetową.

Jak wybrać domenę internetową?

Zakładasz własną działalność internetową, ale nie wiesz, jak wybrać odpowiednią domenę internetową? Masz wątpliwości, jak się do tego właściwie zabrać? Chcesz wystartować już niedługo, a brakuje ci jedynie domeny? Zapraszamy do Nas!Oferujemy Państwu pomoc i fachową poradę w zakresie wybierania i zakładania domen internetowych. Współpracując z Nami, odnosisz pełen sukces, gdyż zawsze na czas otrzymujesz to, czego potrzebujesz i to w najlepszym wydaniu. Z Nami możesz śmiało skonsultować swoje wątpliwości, zapytać o wszystko. Wytłumaczymy Ci na spokojnie to, czego nie rozumiesz. Jesteśmy, aby Ci pomóc.

Gdzie zarejestrować domenę internetową?

Mamy pełną świadomość tego, że dobrze i odpowiednio dobrana nazwa domeny będzie wykorzystywana na pewno przez wiele lat. Ma ona stanowić pewnego rodzaju logo firmy, które zapewne nieraz znajdzie się na wielu wizytówkach, folderach, plakatach itp. Nasi potencjalni partnerzy powinni kojarzyć nazwę domeny z naszą działalnością usługową. Posiadamy doświadczenie w tego typu działaniach, dzięki temu, iż od wielu lat poruszamy się w tej branży po rynku, współpracując z wieloma firmami i przedsiębiorcami. Największą satysfakcją dla Nas jest w pełni zadowolony klient – dlatego zapraszamy do rejestracji domeny w naszym serwisie.

Naszą ofertę hostingową uzupełniają

E-mail

Własna poczta firmowej na własnym hostingu, pod firmowym adresem domenowym.

Więcej…

Domeny

Oferujemy domeny z końcówkami .pl, .com, .net i lokalnymi w atrakcyjnych cenach.

Więcej…

Hosting i Serwery

Utrzymamy Twoją stronę internetową, sklep, portal na naszych serwerach, byś cieszył się niezawodnym działaniem.

Więcej…

Administracja

Zaopiekujemy się i skonfigurujemy Twoją stronę internetową, aby działała szybko, stabilnie i pewnie.

Więcej…