Nie masz czasu na swoją własną aktywność w mediach społecznościowych? Tyle chciałbyś powiedzieć, wyrazić, pokazać innym, ale nie masz kiedy tego zrobić? Chcesz poprawić swój wizerunek publiczny i jeszcze bardziej zaistnieć w sieci? Dobrze trafiłeś. Właśnie tym się zajmujemy. Pomożemy Ci to wszystko ogarnąć. Odtąd Twoja aktywność w mediach społecznościowych będzie już tylko stale rosnąć. Możesz Nam spokojnie zaufać w tej kwestii. Zapraszamy do stałej współpracy. Chętnie podzielimy się z Tobą Naszym doświadczeniem.

Firma w mediach społecznościowych

Prowadzenie stron i kampanii reklamowych na Facebooku

Proponujemy Państwu profesjonalne redagowanie i tworzenie stron na Facebooku, niezależnie od tego czy zleca Nam to wykonanie małe, czy duże przedsiębiorstwo, czy też osoba prywatna. Potrafimy dostosować treści do wymagań i oczekiwań Naszego klienta. Odpowiednio dobieramy zdjęcia i proponowane fotografie, aby były zsynchronizowane z tekstem. Prowadzenie stron na Facebooku już od teraz nie musi być dla Ciebie żmudne i uciążliwe. Z chęcią się tym zajmiemy. Twój profil bardzo szybko zyska dużą popularność i uznanie.

Prowadzenie Twittera

Zredagujemy tweety, czyli krótkie wiadomości tekstowe, które wyświetlą się na Twoim profilu w zależności od sytuacji i od potrzeby. Prowadzenie swojego Twittera możesz spokojnie i bez obaw powierzyć właśnie Nam. Będziemy tweetować tak, jak tego od Nas oczekujesz. Na bieżąco odpowiemy na dany komentarz innym użytkownikom Tweetera. Prowadzenie Twittera jest ostatnio bardzo modne wśród elit i bardzo chętnie wykorzystywane przez różne osoby publiczne. Ale nie tylko politycy, publicyści, dziennikarze czy dyplomaci posiadają swój profil na Twitterze. Chętnie zakładają go różne czasopisma, gazety, firmy, ośrodki medyczne czy nawet znane instytucje państwowe. Zleć Nam prowadzenie Twittera, a My zajmiemy się resztą.

Prowadzenie bloga

Prowadzenie firmowego bloga to dla Nas drobnostka. Robimy to z wielką przyjemnością i pasją. Chętnie współpracujemy z autorami blogów. Bez problemu spełniamy ich oczekiwania. Potrafimy zaciekawić, rozśmieszyć, zaintrygować, zaszokować, dobrze doradzić – wszystko w zależności od potrzeb. Prowadzone przez nas blogi cieszą się wielką popularnością i dużym uznaniem. Potrafimy prowadzić blogi firmowe przez wiele lat, nie popadając w rutynę
i szablonowość.

Jak jeszcze możesz wypromować swoją firmę?

Firma i Mapy Google

Stworzymy wizytówkę firmy w Google oraz wypozycjonujemy ją w Google Maps.

Więcej…

AdWords Google

Stworzymy, poprowadzimy i zaopiekujemy się Kampanią reklamową Twojej firmy.

Więcej…

Mailing

Przygotujemy i roześlemy profesjonalne mailing dla klientów Twojej firmy.

Więcej…

Media Społecznościowe

Prowadzimy portale społecznościowe, oraz tworzymy kampanie reklamowe.

Więcej…