Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach daje nam dzisiaj ogromne perspektywy. To właśnie dzięki temu, poprawnie przeprowadzonemu zabiegowi, mamy szansę na to, aby na naszych stronach internetowych znacznie zwiększała się liczba osób je odwiedzających, a co za tym idzie dalej, aby wzrosła ilość naszych potencjalnych klientów. Pozycjonowanie stron internetowych, które zostanie dobrze przeprowadzone, przekłada się na konkretne zyski i profity, jednak te – źle przeprowadzone – to zwyczajna strata czasu i pieniędzy. Dlatego dobrze, że chcesz przyjść z tym do Nas. Pozycjonowanie stron internetowych to jest to, czym konkretnie się zajmujemy. Możesz śmiało zlecić Nam to zadanie, a o wynikach przekonasz się sam. Zajmą się tym Nasi najlepsi specjaliści, abyś Ty był w pełni usatysfakcjonowany. Każdy Nasz klient jest obsługiwany na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy!

Jak wygląda proces pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce ?

  • 1. Analiza potrzeb klienta
  • 2. Analiza konkurencji
  • 3. Dobór słów kluczowych
  • 4. Audyt SEO
  • 5. Optymalizacja serwisu
  • 6. Monitorowanie

1. Analiza potrzeb klienta

Zapoznanie klienta z podstawowymi informacjami na temat pozycjonowania, oraz rozpoznanie jego potrzeb w celu przygotowania wstępnego planu promocji strony.

2. Analiza konkurencji

Analiza działań konkurencji w obszarze SEO, która umożliwi wprowadzenie odpowiednich działań związanych z pozycjonowaniem witryny.

3. Dobór słów kluczowych

Na tym etapie wybieramy słowa kluczowe, które przełożą się na zwiększenie liczby klientów oraz wzrost sprzedaży.

4. Audyt SEO

Sprawdzenie strony, wprowadzenie ewentualnych poprawek, przygotowanie treści pod wybrane frazy, które będą pozycjonowane.

5. Optymalizacja serwisu internetowego

Budowanie sieci wysokiej jakości linków, usuwanie niskiej jakości odnośników, rozbudowa treści połączona z social marketingiem.

6. Monitorowanie i raportowanie

Raportowanie i monitorowanie obecnych działań, oraz ewentualna poprawa strategii. Klient ma dostęp do dziennych statystyk pozycji strony w wyszukiwarce.

Ile kosztuje pozycjonowanie? - Cennik

Pozycjonowanie strony w sposób bezpieczny i profesjonalny to trudne i czasochłonne zajęcie – które wymaga doświadczenia, wiedzy i odpowiedniego zaplecza. Tylko zbiór takich cech i umiejętności pozwoli nam z powodzeniem, zająć wysokie miejsca na liście wyników wyszukiwania bez ryzyka otrzymania filtra lub bana . Tanie i amatorskiego pozycjonowanie strony może doprowadzić do całkowitego usunięcia naszej witryny lub do spadku pozycji o kilkaset miejsc w wynikach wyszukiwania – co w efekcie skutkuje dodatkowymi kosztami związanymi z przebudową witryny. Bezpieczne pozycjonowanie strony, które oferuje nasza firma zwiększy widoczność Państwa firmy w internecie, oraz zdobędzie nowych klientów.

Cena pozycjonowania jednego słowa słowa kluczowego może zaczynać się od kilkudziesięciu złotych, do nawet kilkuset złotych za frazę – jednak wszystko zależy od zbyt wielu czynników , aby można było podać konkretną stawkę. Zapraszamy do kontaktu w celu, uzyskania informacji na temat naszych usług i otrzymania oferty cenowej.

Zwiększanie pozycji strony w wyszukiwarce Google - Artdot Białystok

Czy to się opłaca?

Na pytanie, czy pozycjonowanie się opłaca, odpowiedź nasuwa się tylko jedna: zdecydowanie tak. Gdy sami wykonamy lub komuś zlecimy utworzenie własnych wymaganych stron internetowych, to na pewno chcemy czerpać z ich istnienia konkretne zyski i profity. Być może rozważamy jeszcze, czy pozycjonowanie się opłaca, ale po prześledzeniu wirtualnego rynku, nie mamy już żadnych, co do tego wątpliwości.

Dlaczego warto pozycjonować stronę w Mapach Google?

Często sami zastanawiamy się nad tym, dlaczego warto pozycjonować stronę w Google? Dzięki takiemu działaniu znacznie zwiększamy szansę na to, że naszą stronę internetową odwiedzi jak największa ilość osób i jednocześnie dzięki temu wzrośnie liczba klientów, którzy skorzystają z oferowanych przez nas produktów czy usług. Dlatego warto pozycjonować stronę w Google, aby popularność naszej strony internetowej była jak największa. Zajmujemy się profesjonalnym pozycjonowaniem stron w Google.

Profesjonalna agencja SEO - dlaczego warto ją wybrać?

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach stało się już stałą usługą, którą można spokojnie dać do wykonania konkretnej firmie lub osobie prywatnej tym się zajmującej. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego najkorzystniej wybrać do tego działania profesjonalistów, którzy odpowiednio to wykonają. Pozycjonowanie w wyszukiwarkach ma nam zapewnić wysokie miejsca naszych stron internetowych w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek. Potrzebujesz pomocy i wsparcia w dziedzinie pozycjonowania w wyszukiwarkach? Zachęcamy do kontaktu w tej sprawie z Naszą Firmą. Działamy perfekcyjnie, szybko i niezawodnie. Przekonaj się sam!

Pozycja strony w wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie strony WWW ma zdecydowanie duży wpływ na jej pozycję w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce. Każda strona WWW jest otwierana i wyświetlana za pomocą przeglądarki internetowej. Można taką stronę dowolnie opracować we własnym zakresie. Jednak, aby było jak najwięcej chętnych osób do jej obejrzenia, naprawdę warto zatroszczyć się o dobre pozycjonowanie strony WWW. Pozycjonowanie strony WWW możesz śmiało zlecić właśnie Nam. Wszystkim się zajmiemy. Będziesz zadowolony z Naszych usług. Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy. Naprawdę warto!

Pozycjonowanie Long Tail, czyli długi ogon

Użytkownicy Internetu coraz częściej, chcąc rozwiązać dany problem, związany np. z wyszukaniem określonego produktu, tworzą zbiory bardzo rozbudowanych i rzadkich, unikalnych fraz, które są oparte na głównych słowach kluczowych. Frazy te zostały określone i nazwane tzw. Long Tail-em. Gdy chcemy zwrócić uwagę klienta na konkretny, niepowtarzalny w naszej opinii produkt, wtedy warto wybierać pozycjonowanie Long Tail. Często frazy Long Tail, pomimo zdecydowanie mniejszej ilości wyszukiwań, są w stanie obejmować o wiele większy zakres wyszukiwarek. Wiąże to się też z mniejszą konkurencją. Opcja ta bardzo jest przydatna na stronach sklepów internetowych. Jeśli do końca nie wiesz lub nie jesteś przekonany, kiedy warto wybierać pozycjonowanie Long Tail, zgłoś się z tym do Nas. Doradzimy, pomożemy, zajmiemy się pozycjonowaniem Long Tail na Twoich stronach internetowych.

Naszą ofertę pozycjonowania stron www uzupełniają

Copywriting

Napiszemy wszystko. Od książki, opisy produktów po życzenia noworoczne.

Więcej…

Marketing internetowy

Wypromujemy Twoją firmę w internecie przez szereg działań promocyjnych.

Więcej…

Strony internetowe

Jeżeli potrzebujesz strony WWW, portalu lub sklepu, zapoznaj się z naszą ofertą.

Więcej…

Domeny i Hosting

Utrzymamy Twoją stronę internetową oraz umożliwimy zakup domeny.

Więcej…