...
banner

Pytania i Odpowiedzi

 

Najczęściej zadawane pytania


Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Nie ma problemu, zadaj pytanie poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.


Każda aplikacja internetowa, strona internetowa, czy też portal wyceniany jest indywidualnie pod oczekiwania klienta. Napisz lub zadzwoń do nas, a otrzymasz bezpłatną wycenę strony internetowej. Ceny wizytówek firmowych zaczynają się już od 799zł netto.

Termin realizacji strony internetowej jest uzależniony od wielkości i zaawansowania serwisu internetowego, ustalamy go, po wcześniejszym kontakcie z klientem. Mała strona może być gotowa nawet do 7 dni, zaś standardowo jest to 14 dni lub więcej.

Każda wykonana przez nas strona jest responsywna. Dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu – co ułatwia oglądanie strony w różnych rozdzielczościach.

Stronę możemy wykonać w kilku wersjach językowych. Tłumaczenie mogą Państwo zlecić naszej firmie – wówczas każda wersja językowa jest tłumaczona przez  tłumacza z wieloletnim doświadczeniem.

Wykonane przez nas strony i sklepy internetowe są objęte 12-miesięczną gwarancją. Przez ten okres służymy fachową pomocą i obsługą techniczną.

Nasi klienci otrzymują bezpłatne instrukcję obsługi panelu strony internetowej lub też sklepu internetowego, dzięki którym możemy w szybki i łatwy sposób nauczyć  się obsługi panelu. Dzięki temu możliwe, jest wprowadzanie drobnych zmian w treści lub dodawanie nowych informacji.