Poczta e- mail z przychodzącymi reklamami czy bez nich? Często zadajemy sobie to pytanie. Czy nasza obecna poczta e-mail spełnia nasze oczekiwania? Czy jesteśmy w pełni zadowoleni z jej działania i funkcjonowania? Czy wszystkie wysyłane do nas informacje zawsze są dostarczane na czas? Czy na pewno do nas docierają?

Warto zainwestować w dobrą i profesjonalną pocztę e-mail z własną nazwą firmy. Będzie nam ona niezbędna i przydatna zarówno w naszej pracy, jak i w korzystaniu i załatwianiu spraw prywatnych. Nowoczesna poczta e-mail sprawi, iż będziemy jeszcze chętniej z niej korzystać, bardziej na niej polegać, ufać w jej bezpieczeństwo i niezawodność. Jesteśmy w stanie zadowolić naszą ofertą stworzenia firmowej poczty e-mailowej we własnej domenie każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Gwarantujemy sprawne działanie utworzonej przez nas usługi. Maile będzie można szybko wysyłać i odbierać z dowolnego miejsca na całym świecie.

Firmowa poczta E-mail - Co warto wiedzieć ?

Adres email we własnej domenie

Któż z nas w obecnych czasach nie posiada choćby jednego adresu swojej poczty internetowej? Współcześnie mają go i dorośli, i uczniowie czy studenci, korzystający z niego np. przy odrabianiu prac domowych zadanych w szkole czy na uczelni – konsultują i wymieniają informacje naukowe z innymi osobami bez wychodzenia z domu. Także nauczyciele piszą maile do rodziców swoich uczniów, przekazując im najważniejsze i najistotniejsze informacje. Ale to tylko jedne z nielicznych przykładów.

Piszemy zdecydowanie coraz więcej maili. Lubimy sobie nawzajem przesyłać różne wiadomości tekstowe. Chętnie wymieniamy się ciekawymi informacjami ze swoimi znajomymi czy współpracownikami. Wygląda na to, że pisanie e-maili jest bardzo popularną metodą komunikacji. Listy elektroniczne przesyłamy sobie przy wielu okazjach, również na święta czy urodziny. Często załączamy do nich zdjęcia, aby przekaz treści był pełniejszy i bardziej obrazowy, dlatego warto posiadać adres email we własnej wyjątkowej domenie.

Poczta z własnym adresem email

Poczują Państwo różnicę w szybkim odbieraniu maili tylko od zaufanych odbiorców. Uwolnią się Państwo od mnóstwa reklam, spamu, niepotrzebnych informacji czy coraz częściej przesyłanych nam w załącznikach różnych wirusów. Z nami nie mają Państwo nic do stracenia, a mogą jedynie zyskać dobrą pocztę e-mail i nowy wyjątkowy adres swojej poczty elektronicznej.

Naszą ofertę hostingową uzupełniają

E-mail

Własna poczta firmowej na własnym hostingu, pod firmowym adresem domenowym.

Więcej…

Domeny

Oferujemy domeny z końcówkami .pl, .com, .net i lokalnymi w atrakcyjnych cenach.

Więcej…

Hosting i Serwery

Utrzymamy Twoją stronę internetową, sklep, portal na naszych serwerach, byś cieszył się niezawodnym działaniem.

Więcej…

Administracja

Zaopiekujemy się i skonfigurujemy Twoją stronę internetową, aby działała szybko, stabilnie i pewnie.

Więcej…