Google AdWords ma nam pomóc i znacznie ułatwić zdobycie jak największej liczby klientów w branży, którą się obecnie zajmujemy, gdzie inwestujemy i spodziewamy się określonych dochodów. Google AdWords – jak zacząć? To proste. Zgłoś się z tym od razu do Nas, a My zajmiemy się wszystkim. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, postępujemy w Naszej pracy zgodnie z regulaminem Google. Dajemy możliwość bezpośredniego kierowania użytkownika na wskazaną konkretną podstronę w danym serwisie usług. Wspólnie zaplanujemy Twoją kampanię na określony przez Ciebie czas. Pomożemy zaplanować związany z tym budżet, zgodnie z Twoimi możliwościami i oczekiwaniami.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Chętnie udzielimy porad i konsultacji w tej dziedzinie

Adwords - Kampanie reklamowe dla firm

Co to jest Adwords?

System linków sponsorowanych AdWords, które są udostępniane przez Google niewątpliwie posiada wiele zalet, stąd też tak wielka popularność i powszechność tworzenia kampanii linków sponsorowanych AdWords. Są to różnorodne teksty reklamowe, które pojawiają się i wyświetlają się przy oczekiwanych przez nas wynikach wyszukiwania – albo w kolumnie po prawej stronie, albo nad naszymi wynikami wyszukiwania, albo w wynikach wyszukiwania Google. To właśnie taka reklama, dla której sami określamy konkretnego odbiorcę jest jak najlepszym rozwiązaniem, zaś zainteresowany klient sam odnajduje naszą reklamę. Tworzenie kampanii linków sponsorowanych ma na celu dotarcie do klienta, który zakładamy, że chętnie skorzysta z naszych usług. Reklamy wyświetlane w Google AdWords bez wątpienia są jednymi z najskuteczniejszych linków sponsorowanych.

Prowadzenie kampanii Adwords dla firm

Za samo umieszczenie reklamy nic się nie płaci. Prowadzenie kampanii polega na tym, że ponosimy koszty tylko i wyłącznie za klienta, który jest gotowy i zdecydowany do skorzystania z naszej oferty lub usługi, czyli za takiego, który kliknął, a przez to otworzył i przeczytał naszą ofertę. Samo wyświetlenie informacji o reklamie jest bezpłatne. Nasza reklama pojawia się na dowolnie wybrane przez nas słowa kluczowe lub konkretne frazy. Reklama działa od razu i jest możliwa do zobaczenia w wyniku wyszukiwania przez różne wyszukiwarki. Można skierować daną reklamę tylko do bardzo wąskiego grona odbiorców, np. określając dość dokładnie ich miejsce zamieszkania. Profesjonalne prowadzenie kampanii ma pomóc nam zaoszczędzić czas i pieniądze, dlatego warto powierzyć ją osobom doświadczonym i znającym się na rzeczy.

Jak jeszcze możesz wypromować swoją firmę?

Firma i Mapy Google

Stworzymy wizytówkę firmy w Google oraz wypozycjonujemy ją w Google Maps.

Więcej…

AdWords Google

Stworzymy, poprowadzimy i zaopiekujemy się Kampanią reklamową Twojej firmy.

Więcej…

Mailing

Przygotujemy i roześlemy profesjonalne mailing dla klientów Twojej firmy.

Więcej…

Media Społecznościowe

Prowadzimy portale społecznościowe, oraz tworzymy kampanie reklamowe.

Więcej…