Zajmujemy się tworzeniem i prowadzeniem blogów firmowych przez cały czas ich istnienia w sieci. Uaktualniamy je na bieżąco. Zamieszczamy na nich wszystkie preferowane przez Państwa treści i informacje. Nasi specjaliści w tej dziedzinie podchodzą do tego z pełnym oddaniem i profesjonalizmem. Zaskakujemy niejednego Naszą pomysłowością i kreatywnością. Działamy szybko i niezawodnie. Na bieżąco uaktualniamy wszelkie wymagane dane i wpisy. Prowadzenie blogów firmowych jest dla nas prawdziwą pasją i przygodą, zwłaszcza wtedy, gdy możemy je tworzyć razem z Naszym Zleceniodawcą. My także cieszymy się sukcesami wynikającymi z prowadzenia bloga firmy, z którą współpracujemy.

Zapraszamy do kontaktu!

Prowadzenie bloga firmowego - Co warto wiedzieć?

Tworzenie blogów dla firm i osób prywatnych

Nie ulega wątpliwości, że tworzenie blogów we współczesnych czasach jest zjawiskiem bardzo powszechnym i popularnym. Lubimy opisywać i podawać do wiadomości publicznej to, co się u nas obecnie dzieje, dzielimy się swoimi sukcesami i porażkami, prosimy innych o poradę i opinię. Te sieciowe dzienniki są ostatnio bardzo modne. Korzystają z nich zarówno osoby prywatne, jak i konkretne firmy czy instytucje. Tworzenie blogów często charakteryzuje pierwszoosobowa narracja, zaś konkretne umieszczane w nich fakty i wydarzenia często przeplatają się z prywatnymi sugestiami autora na dane tematy. Są ciekawe i interesujące dla każdego czytelnika, szczególnie, gdy poruszają i zawierają wątek osobisty, a pomiędzy wpisami umieszczane są własne doświadczenia i refleksje, oceny i interpretacje. Często też blog jest swoistym sposobem komunikacji nie tylko pomiędzy osobami prywatnymi, ale również pomiędzy konkurencyjnymi firmami, gdzie każda z nich stara się jak najlepiej wypaść i zaprezentować przed drugą stroną i przed swoimi odbiorcami.

Prowadzenie blogów firmowych

Oferujemy Państwu możliwość zamówienia u Nas specjalnej oferty dotyczącej pisania bloga firmowego. Zajmiemy się tym solidnie i rzetelnie. Na życzenie Zleceniodawcy wszystkie zawarte w blogu wpisy będą uporządkowane i chronologiczne. Czytelnicy i odbiorcy Waszych blogów będą mogli na bieżąco komentować wszelkie notatki, dodawać opinie, dzielić się swoimi doświadczeniami i wrażeniami. Posiadamy duże doświadczenie w pisaniu blogów firmowych. Wiemy, że często dobrze prowadzony blog firmowy jest najlepszą wizytówką konkretnej firmy. My sprawimy, że przyciągnie on niejednego klienta swoją oryginalnością, niestandardowym wykonaniem oraz ciekawym sposobem przedstawienia danego tematu.

Poza tworzeniem blogów oferujemy

Copywriting

Napiszemy wszystko. Od książki, opisy produktów po życzenia noworoczne.

Więcej…

Marketing internetowy

Wypromujemy Twoją firmę w internecie przez szereg działań promocyjnych.

Więcej…

Strony internetowe

Jeżeli potrzebujesz strony WWW, portalu lub sklepu, zapoznaj się z naszą ofertą.

Więcej…

Domeny i Hosting

Utrzymamy Twoją stronę internetową oraz umożliwimy zakup domeny.

Więcej…