Nasza oferta copywriterska zawiera pisania tekstów sprzedażowych. Ukryta mniej lub bardziej w nich reklama ma ewidentny wpływ na zachowania i decyzje odbiorcy. Tworzymy niestandardowe i nieprzeciętne teksty reklamowe. Trafiają one celnie do przyszłego klienta i konsumenta reklamowanego przez Nas produktu. Dzięki Naszej reklamie towar wydaje się atrakcyjniejszy, a co za tym idzie, wzrasta na niego zapotrzebowanie i sprzedaż.

Zapraszamy do współpracy!

Teksty reklamowe pisane na zamówienie

Artykuły sponsorowane

Nasze  teksty reklamowe znajdują się już w wielu artykułach prasowych. Tworzymy je na specjalne zamówienia Naszych zleceniodawców. Umiejętnie w nich przedstawiamy dany produkt. Jesteśmy w stanie opisać go na różne sposoby i w różnych konwencjach. Stworzone przez nas artykuły umiejętnie zachęcają konsumenta do skorzystania z proponowanej przez Nas oferty. Nadają się one do zamieszczenia zarówno w Internecie, jak i w tradycyjnych gazetach.  Artykuły sponsorowane pisane na zamówienie, są najwyższej jakości.

Treść ulotek, folderów, broszur i katalogów.

Zajmujemy się tworzeniem tekstów reklamowych, które doskonale nadają się na treść i wypełnienie zawartości najróżniejszych ulotek, folderów i broszur. Proponowane przez Nas hasła i teksty zawsze są oryginalne i wyjątkowe, doskonale dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta. W zależności od potrzeby możemy przerobić stare i już nieaktualne ulotki, foldery czy broszury.

Treść spotów reklamowych (radiowych i telewizyjnych)

Szczególnie polecamy Państwu usługę zredagowania przez Nas treści spotów reklamowych – radiowych oraz telewizyjnych. Wielu potencjalnych Naszych klientów to obecni słuchacze radia i widzowie telewizji. To, czego doświadczą w wysłuchanych lub obejrzanych reklamach zadecyduje częściowo o tym, czy zechcą skorzystać z Naszej oferty, czy też nie. Liczy się ich trafność i umiejętność przekazu, na co My zdecydowanie stawiamy.

Nameing – opracowanie nazwy produktu, firmy, sloganu

Oferujemy Państwu profesjonalne opracowanie nazwy konkretnego produktu, danej firmy lub preferowanego sloganu, czyli zajmujemy się również tzw. nameingiem. Nadawanie nazw, imion, nazywanie, określanie towaru, produktu, usług, firmy, sloganu – nad tym pracują Nasi najlepsi specjaliści od marketingu i reklamy. Staramy się, aby Nasze nazwy były łatwe w zapamiętywaniu i jak najbardziej chwytliwe. To właśnie fachowe opracowanie danej nazwy ma już na celu wysokie obroty w sprzedaży, lepsze dotarcie do potencjalnego klienta, jak również skuteczne utrwalenie się tej nazwy w umyśle przyszłego konsumenta.

Naszą ofertę marketingową uzupełniają

Copywriting

Napiszemy wszystko. Od książki, opisy produktów po życzenia noworoczne.

Więcej…

Marketing internetowy

Wypromujemy Twoją firmę w internecie przez szereg działań promocyjnych.

Więcej…

Reklama zewnętrzna

Wykonujemy reklamę zewnętrzną ulotki, plakaty oraz inne projekty graficze.

Więcej…

Tłumaczenia

Wykonujemy tłumaczenia na język angielski, niemiecki, białoruski, rosyjski.

Więcej…