Oferujemy Państwu przygotowanie już gotowych i konkretnych pakietów reklamowych doskonale nadających się do rozsyłania do wskazanych użytkowników posiadających bezpłatne konta e-mailowe. Zajmujemy się również samym mailingiem, czyli wysyłamy już gotowe reklamy do wytypowanych adresatów. Zachęcamy do skorzystania z Naszych usług. Działamy szybko i skutecznie. Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy. Z Nami mailing stanie się łatwym sposobem na pozyskanie nowych odbiorców proponowanych produktów czy oferowanych usług oraz skutecznie utrzyma obecnych klientów poprzez ciekawy i atrakcyjny pakiet reklamowy. Dołączamy też załączniki do rozsyłanych pakietów reklamowych, zawierające określone przez zleceniodawcę treści. Zapraszamy i zachęcamy do współpracy!

Mailing reklamowy - Co warto wiedzieć?

Co to jest mailing?

Mailing jest to wysyłanie najróżniejszych wiadomości i informacji reklamowych zawartych w konkretnym pliku tekstowym, skierowanych do wszystkich potencjalnych użytkowników bezpłatnych kont pocztowych. Mailing reklamowy to bardzo popularna forma reklamy, która – docierając do określonego odbiorcy – ma za zadanie pozytywnie zachęcić go do skorzystania z tych właściwych proponowanych produktów lub usług. Obecnie powszechność mailingu już nikogo nie dziwi. Stykamy się z nim niemalże codziennie, jako korzystający z Internetu. Przyzwyczailiśmy się do takiej formy reklamy.

Dlaczego warto wysyłać mailing?

Nic tak dobrze nie wpływa na dobre obroty firmy jak skuteczna i profesjonalnie przeprowadzona kampania reklamowa. Mailig skutecznie ułatwia to zadanie poprzez swoją łatwość w docieraniu do wyznaczonego przyszłego klienta. Zdecydowana większość odbiorów Internetu posiada już własne bezpłatne konta pocztowe. Dlatego też odbiór mailingu jest tak łatwo przystępny dla przeciętnego posiadacza poczty e-mailowej. Warto zainwestować w tego rodzaju reklamę, gdyż bez problemu dociera ona do wszystkich zaplanowanych odbiorców. Jest łatwa w odbiorze, ogólnodostępna, często odbieramy e-maile po kilka razy dziennie, więc taka reklama szybko do nas dociera.

Jak jeszcze możesz wypromować swoją firmę?

Firma i Mapy Google

Stworzymy wizytówkę firmy w Google oraz wypozycjonujemy ją w Google Maps.

Więcej…

AdWords Google

Stworzymy, poprowadzimy i zaopiekujemy się Kampanią reklamową Twojej firmy.

Więcej…

Mailing

Przygotujemy i roześlemy profesjonalne mailing dla klientów Twojej firmy.

Więcej…

Media Społecznościowe

Prowadzimy portale społecznościowe, oraz tworzymy kampanie reklamowe.

Więcej…